ПП “ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ”ФОРТІС” є організацією, покликаною захищати права, свободи та законні інтереси громадян, розвивати правову культуру суспільства та сприяти становленню верховенства права, як принципу правової держави. При цьому ПП “ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ”ФОРТІС” досягає своїх цілей за допомогою здійснення правозахисних програм, які дають можливість кожній людині отримувати кваліфіковану, доступну, практичну та ефективну правову допомогу саме тоді, коли це необхідно.

   Ні для кого не секрет, що право зачіпає практично всі сфери життєдіяльності сучасної людини. Нерідко саме незнання законодавства призводить до виникнення багатьох проблем в житті людини, яких можна було б уникнути в разі отримання своєчасної правової допомоги.

    Метою ПП “ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ”ФОРТІС” є не лише сприяння в уникненні виникнення проблем правового характеру у громадян нашої країни, але і надання допомоги у вирішенні вже існуючих проблем. Для досягнення цієї мети для Вас працюють найкращі адвокати, принципом роботи яких є справедливість і правовий захист для всіх і кожного.