Правове обслуговування ”ФОРТІСАДВОКАТ” являє собою комплекс консультаційних послуг у сфері права. Правове обслуговування ”ФОРТІСАДВОКАТ” надає можливість клієнтам ПП ”ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ”ФОРТІС” протягом року оперативно (по телефону) отримувати кваліфіковані юридичні консультації по будь-якій галузі права, тобто отримувати відповіді на будь-які запитання правового характеру.

     ”ФОРТІСАДВОКАТ” надає можливість клієнтам ПП ”ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ”ФОРТІС” отримувати юридичні консультації по телефону щоденно з 9.00 до 21.00, тобто клієнти ПП ”ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ”ФОРТІС” отримують подібну правову допомогу в терміновому порядку, знаходячись при цьому вдома або в будь-якому іншому місці. При цьому кількість і тривалість вищевказаних консультацій протягом року необмежені.

     Безумовними перевагами ”ФОРТІСАДВОКАТ” є наступне:

     - при виникненні питань правового характеру Вам більше не потрібно шукати адвоката, погоджувати з ним час зустрічі та відвідувати його офіс, адже Ваш адвокат вже з Вами і для зв’язку з ним Вам достатньо використати Ваш мобільний телефон;

     - наше правове обслуговування коштує всього лише 300 гривень на рік, що, враховуючи звичаї ділового обороту в нашій країні, є сповна прийнятною ціною і робить правову допомогу доступною для всіх і кожного;

     - завдяки можливості оперативного консультування Ви зможете уникати виникнення багатьох проблем правового характеру замість того, щоб вирішувати ці проблеми після їх виникнення;

     - при необхідності отримання юридичної консультації Вам більше не потрібно думати про те, скільки це буде коштувати і про те, чи є у Вас на це грошові кошти, адже правова допомога вже оплачена.

     Ці переваги ”ФОРТІСАДВОКАТ” далеко не єдині, але основною перевагою є, звичайно ж, можливість отримувати кваліфіковану, доступну, практичну та ефективну правову допомогу саме тоді, коли це необхідно.

     Що б не відбувалося у Вашому житті, будь то спір з діловим партнером, порушення Ваших прав з боку органів державної влади, спір із сусідами з приводу затоплення квартири або голосно увімкненої музики, конфлікт інтересів в сім’ї, судові тяжби і т.п., ”ФОРТІСАДВОКАТ” завжди готовий прийти до Вас на допомогу.

     Ми працюємо для Вас. Умови обслуговування викладені в розділі “ПУБЛІЧНА  ПРОПОЗИЦІЯ” цього сайту.